Ferman Akgül Fan | Manga Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferman Akgül Fan | Manga Fan

Ferman Akgül Fan Sitesi | Manga Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Disko Kralı

2 posters
YazarMesaj
# maNga
Admin
Admin
# maNga

Rep Gücü : 101116

Disko Kralı Empty
MesajKonu: Disko Kralı   Disko Kralı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:06 pm

Disko Kralı 28102009110252
Cumartesi 00:30

Disko Kralı
Okan Bayülgen, “Disko Kralı” tiryakilerine yine muhteşem bir şov hazırladı!

Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı”na bu hafta yine, müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri konuk olacak.
Konukları, telefon bağlantıları, skeçleri, canlı performansları ve sabaha kadar sürecek eğlencesiyle “Disko Kralı”, gecenin yine vazgeçilmezi olacak.
“Gece Vardiyası” ve “Disko Kralı Konuşuyor”un yanı sıra birçok yeni bölümün de yer alacağı programda ayrıca, oyuncuların stüdyo içindeki canlı skeçleri de ekrana gelecek.
Disko Kralı'nda; Özgür Çakıt'ın hazırladığı "Okan Ben Bir Şey Buldum" adlı bölüm de var.
Konuklara yapılan psikoloji testi "Heboköbe", sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı", telefon konuklarına yöneltilen "Malumatfüruş" soruları, “O Zaman Nasılsın” skeçleri, "Medya Canavarı" ve “Medya Arkası” bölümleri de programın beğeniyle izlenenleri arasında.
Orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle “Disko Kralı” Kanal D'de. Sakın kaçırmayın!

Yayın Günüi : Cumartesi
Yayın Saati : 23.15 - Canlı

Pazar geceleri Medya Kralı var

Okan Bayülgen’in sadece televizyonu değil, medyanın her alanını, yani; dizileri, filmleri, klipleri, yazılı basını ve interneti masaya yatırdığı talk-show programı “Medya Kralı”nda bu gece yine birbirinden ilginç ve komik vtr’ler var.
Medyanın hangi köşesinde olursa olsun, hiçbir saçmalığın gözden kaçırılmadığı programda Okan Bayülgen, konuklarıyla birlikte yine haftanın medya olaylarını inceleyecek ve “Medya Kralı” ile hafta sonu ekranına keyif katacak.

Yayın Günü : Pazar
Yayın Saati : 23.15 - Canlı

https://fermanga.yetkinforum.com
4ever_yağmur
Üye
Üye
4ever_yağmur

Rep Gücü : 37

Disko Kralı Empty
MesajKonu: Geri: Disko Kralı   Disko Kralı Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 5:03 am

Süper komedi yaa çok komikk Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
# maNga
Admin
Admin
# maNga

Rep Gücü : 101116

Disko Kralı Empty
MesajKonu: Geri: Disko Kralı   Disko Kralı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:53 pm

Aynen..Çok seviyorum bu programı
https://fermanga.yetkinforum.com
4ever_yağmur
Üye
Üye
4ever_yağmur

Rep Gücü : 37

Disko Kralı Empty
MesajKonu: Geri: Disko Kralı   Disko Kralı Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:19 pm

Bende çokk seviyorum telefonla bağlananlara
sorulan soruların şıkları çokk komik oluyor yaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy

Disko Kralı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pop'un yeni kralı benim!